.

Vizualizări: 312

Răspunsurile pentru această discuţie sunt închise.

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Aceasta tema deschisa de tine Dorin nu cred ca ajuta pe nimeni spiritual. Referitor la tema ta deschisa despre "admini" cred ca raspunsurile tale le poti gasi la rubrica  Regulament al saitului .

Alegerea adminilor daca chiar te intereseaza tema asta ,in primul rand cred ca ar trebui sa se tina cont de "caracter" acest lucru care nu se poate observa doar prin trecerea timpului.

Nu cred ca alegerea lor se face pe pile si relatii, lucrul acesta este fals  ci se face la alegerea celui care plateste din banii lui pentru acest sait............. si chiar daca doresti sa ajungi asa ceva iti recomand sa te faci baiat cuminte ca prin tema deschisa de tine arati ca esti un " revolutionar"( ca sa nu spun direct "fara caracter").

Eu in locul tau taceam ...........ca mai bine faceam.!!!!

De oferit nu prea se poate oferi... ziua de oferte e in carantina ! Dar sa-si exprime parerea se mai poate . Dorin ai calcat pe coaja de banana ;).

Banana nu este un pericol asa de mare cand calci pe ea, ....aluneci , te ridici, si continui drumul cu umpic dureri , dar mai grav este cand cazi pe  ea si e foarte  coapta  , atunci nu mai ai sanse de scapare....pateaza rau de tot:))...

Revolutionar nu poate sa insemne ca un om nu are caracter  :)

Nu suntem toti la fel, sunt si extrovertiti.......auzi sa taca ...hi hi

Problema ta principala este gramatica si modul de a interactiona cu alti membri ai acestui site. Inainte de a avea pretentii de la altii, ia lectii de gramatica si revizuieste-ti comportamentul.

Pe urma poti veni cu eventuale sugestii si reclamatii...

Dorin intrebarea ta putea fi raspunsa simplu de seful saitului , il puteai contacta pe privat si primeai raspunsul fara o asa mare zarva . Cum poti cere o parere unui membru care nu cunoaste prea multe pe aici si nu te mai lega de inimioarele mele dragalase. :-)) 

Hai sa iti dau si tie doua de la mine sa nu zici ca sunt rau cu tine  ♥♥ 

Un administrator trebuie să fie drept și fără simpatii sau antipatii, e aproape imposibil.
Nu știu criteriile de alegere dar daca mai multi se plâng înseamna că este ceva ce nu merge cum ar trebui.

Cred ca nu sunt multi dispusi sa faca voluntariat, asa ca se accepta usor. Problema e cand e sustinut un admin cand nu are dreptate.         

,,Voiam'' Dorine, voiam de la verbul,, a voi'':)))

Forma de imperfect, persoana I, singular şi plural a verbului „a voi” este „voiam”, iar forma de imperfect, persoana I, singular şi plural a verbului „a vrea” este „vream”.

Pe românește asta înseamnă că verbul „a vroi” nu există, iar pe cale de consecință nici exprimările de genul: „vroiam să îți spun”, „vroiam să fac  ceva” nu sunt corecte.

„Vroiam” este pur și simplu un amestec al celor două verbe care exprimă voința în limba română:  „a voi” și „a vrea”.

Deci Dorine , concluzia ?

Dorin

Fiind vorba de o platformă privată, adică există un proprietar care are drept de folosință a numelui de www.crestin3d.com , pentru care plătește anual o sumă de bani, apoi acest nume este portat pe un Hosting online (în cazul C3D de către NING) căruia de asemenea i se plătește lunar/trimestrial/anual o sumă de bani, platforma Web așa cum o vezi aparține de drept persoanei care plătește acești bani. El și numai el are dreptul să numească administratori cât și condițiile care trebuie să le îndeplinească cel care solicită această funcție pe portal.

Criteriile de alegere pot fi diferite de la om la om făcându-se după bunul plac și dorința proprietarului.

Fiind vorba de un portal creștin, cu siguranță se ține cont și de părerea celorlalți din echipa de administratori.

Șederea cât și folosirea portalului creștin3D nu este un drept intrinsec ci o libertate oferită de proprietar.

Desigur din punctul meu de vedere, drepturile cât și obligațiile utilizatorilor ar trebui stipulate mai clar și  mai puțin interpretative. (dar desigur acesta ține din nou de dorința proprietarului)

De asemenea în ce mă privește mi-aș dori ca pedepsele / acțiunile adminilor să fie afișate într-o secțiune publică însoțite și de motivația acțiunii (dar iarăși asta e dorința mea și doar proprietarul poate decide cum vrea să procedeze) 

În concluzie suntem acasă la cineva, iar răspunsurile exacte pentru întrebarea ta o poate face doar stăpânul casei.

Florin, apreciez răspunsul tău la subiect.

Mission Holy Doctor

Parteneri

Rezultate google

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

© 2017   Created by Emil Georgescu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor