Discuţiile lui Micheline (198)

Discuţii care au primit răspuns (186) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Crestin dupa Evanghelie"

Micheline a răspuns Ian 9, 2016 lui Ce te faci?

53 Mar 27, 2016
Răspunsul lui Florin Gabor

"Mariana,pentru ca ne-am obisnuit sa ne comparam sau sa ne lasam comparati cu standar…"

Micheline a răspuns Ian 9, 2016 lui Eu nu mai sunt din lume,dar traiesc in lume.

45 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Micheline

"Teologia e inventata de oameni"

Micheline a răspuns Ian 9, 2016 lui Mântuirea

90 Apr 21, 2016
Răspunsul lui Vasile Sanda

"Parti lipsite de cinste inseamna si altele. Nu numai goliciunea. Nu tot ce e la vede…"

Micheline a răspuns Ian 8, 2016 lui Eu nu mai sunt din lume,dar traiesc in lume.

45 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Micheline

"Florine.a modifica cceva in infatisare,gen machiaj,vopsit e semn..ca nu sunt multumi…"

Micheline a răspuns Ian 8, 2016 lui Eu nu mai sunt din lume,dar traiesc in lume.

45 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Micheline

"Nu cred. Din contra,organele intime sunt..rusinoase denumite,nu..neimportante. Din .…"

45 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Micheline

"Partile de mai putina cinste sunt una si cele intime alta. Nu e obligatoriu-parte in…"

45 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Micheline

"Dupa spusele fratelui,poti iesi in strada..in costum de baie. Cum..partile intime sa…"

45 Ian 9, 2016
Răspunsul lui Micheline

" Ar fi bine s ase diferentieze ,,eroii ,,fata de cei  care au ajutat fara conditiona…"

Micheline a răspuns Ian 7, 2016 lui Cazul Tris Catalin

17 Ian 8, 2016
Răspunsul lui Darius

"Depinde de ce vrei sa exprimi si cum. Cantecele sunt o forma de exprimare a ganduril…"

Micheline a răspuns Dec 29, 2015 lui Metoda de transcriere a cantecelor lumesti

6 Dec 29, 2015
Răspunsul lui Micheline

Mission Holy Doctor

Parteneri

Rezultate google

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

© 2017   Created by Emil Georgescu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor