Discuţiile lui Albulescu Ioan (1,670)

Discuţii care au primit răspuns (1016) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Pace Aureliane! Consimt la abordarea ta de la tema topicului. Mă delimitez doar de c…"

Albulescu Ioan a răspuns Oct 28 lui Ce înseamnă: Când va veni Fiul omului va găsi El credință pe pământ?

3 Oct 31
Răspunsul lui Abell

"În istoria mișcării penticostale din România, Vasile Motrescu este un simbol al pers…"

Albulescu Ioan a răspuns Sep 23 lui “Credința în Dumnezeu a fost arma mea cea mai puternică.” – Vasile Motrescu

40 Nov 2
Răspunsul lui perju daniel

"Frate Florin, un asemenea topic de forum există, dar au acces la el numai adminii. E…"

Albulescu Ioan a răspuns Sep 18 lui Sile - un utilizator atipic

31 Oct 4
Răspunsul lui Toamnă târzie

"Cireșico recunosc faptul că am ignorat pe moment ceea ce am citit la Alexandru. Urma…"

31 Oct 4

"Hanuțo eu nu am avut niciodată personal vreun conflict cu Sile. Și nici nu l-am bana…"

31 Oct 4

"Eu personal nu îl cunosc pe Sile mai mult decât am putut să văd că scrie pe forum. Ș…"

31 Oct 4

"Singurul text care ar putea fi interpretat că face referire la această temă se găseș…"

Albulescu Ioan a răspuns Sep 12 lui Sarutul dupa casatorie

23 Sep 29
Răspunsul lui Alex

"Două lucruri: Nu scrie că a fost construit, ci că era deja construit la un moment d…"

Albulescu Ioan a răspuns Aug 25 lui Templul Domnului din Silo.

7 Aug 26
Răspunsul lui Florin Gabor

"Despre Templu din Silo știm următoarele lucruri: Locul ca centru religios la Șilo s…"

Albulescu Ioan a răspuns Aug 25 lui Templul Domnului din Silo.

7 Aug 26

"Nici o organizație religioasă creștină nu îți poate da mântuirea și nici nu ți-o poa…"

Albulescu Ioan a răspuns Iul 15 lui De unde știi ca religia, denominațiunea, confesiunea sau organizația din care faci parte, este este cea adevărată? Pe ce te bazezi ?

9 Iul 16

Mission Holy Doctor

Parteneri

Rezultate google

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

© 2017   Created by Emil Georgescu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor