Discuţiile lui sandu (10,050)

Discuţii care au primit răspuns (8980) Răspunsuri Activitatea Recentă

"practic nu aveam de gand sa mai intru pe acest site, si bine faceam daca nu intram n…"

sandu a răspuns Oct 4 lui „Libertatea” bisericii penticostale sub comunism - cu dedicație tovarășului Sandu

2 Oct 4
Răspunsul lui Abell

"si ce relevanta pot avea astfel de amintiri din jurnalul intim al unui om , pentru u…"

sandu a răspuns Sep 25 lui “Credința în Dumnezeu a fost arma mea cea mai puternică.” – Vasile Motrescu

40 Nov 2
Răspunsul lui perju daniel

"o falsa istorie a miscarii penticostale , Penticostalii au fost prigoniti doar pana…"

sandu a răspuns Sep 25 lui “Credința în Dumnezeu a fost arma mea cea mai puternică.” – Vasile Motrescu

40 Nov 2

"- da, dispretuiesc , pacatul minciuna, falsitatea si orice merita dispretuit , - nu…"

sandu a răspuns Sep 22 lui “Credința în Dumnezeu a fost arma mea cea mai puternică.” – Vasile Motrescu

40 Nov 2

"- oricine poate sti ce rau a facut nazismul in Moldova, daca nu stii , poate imi vei…"

sandu a răspuns Sep 22 lui “Credința în Dumnezeu a fost arma mea cea mai puternică.” – Vasile Motrescu

40 Nov 2

"rolul comentariului meu este de a atentiona administratia , "

40 Nov 2

"un "frate in Hristos" nu-si ia arma literar, si cu atat mai putin un penticostal, ma…"

40 Nov 2

"niciun crestin nu si-a luat arma in mana si sa lupte din munti , ce doar fostii cola…"

40 Nov 2

"http://adevarul.ro/locale/suceava/detalii-ascunse-jurnalul-partizanului-vasile-motre…"

40 Nov 2

"un topic care nu are ce cauta pe un site crestin "

40 Nov 2

Mission Holy Doctor

Parteneri

Rezultate google

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

© 2017   Created by Emil Georgescu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor