Discuţiile lui sandu (10,059)

Discuţii care au primit răspuns (8988) Răspunsuri Activitatea Recentă

"scuze , dar daca erai un pic atent, observai ca am citat ce spun anumite confesiuni,…"

sandu a răspuns ieri lui Cine este Isus ?

13 ieri
Răspunsul lui Florin Gabor

"Cultul Crestin Penticostal Biserica lui Dumnezeu Apostolica din Romania , declara in…"

sandu a răspuns Miercuri lui Cine este Isus ?

13 ieri

"- citez : " Începutul existenţei Bisericii Adventiste de Ziua a Şaptea a fost marcat…"

sandu a răspuns Miercuri lui Cine este Isus ?

13 ieri

"La începutul sec. XIX în Irlanda şi Anglia a început o trezire spirituală care s-a e…"

sandu a răspuns Marţi lui Cine este Isus ?

13 ieri

" prin ajungerea unor comunitati de anabaptisti in Transilvania , care se refugiasera…"

sandu a răspuns Marţi lui Cine este Isus ?

13 ieri

"dupa cultele : ortodox, catolic si armean , ca vechime este Biserica Unitariana din…"

sandu a răspuns Ian 15 lui Cine este Isus ?

13 ieri

"La inceputurile crestinismului au existat mai multe marturisri de credinta , cum si…"

sandu a răspuns Ian 12 lui Cine este Isus ?

13 ieri

"desi poate unii se vor supara, imi voi permite sa-mi spun si eu incredintarea , chia…"

sandu a răspuns Dec 20, 2017 lui Ce inseamnă Crăciunul pentru tine? Urări de Crăciun!

34 Dec 28, 2017
Răspunsul lui Albulescu Ioan

"practic nu aveam de gand sa mai intru pe acest site, si bine faceam daca nu intram n…"

sandu a răspuns Oct 4, 2017 lui „Libertatea” bisericii penticostale sub comunism - cu dedicație tovarășului Sandu

2 Oct 4, 2017
Răspunsul lui Abell

"si ce relevanta pot avea astfel de amintiri din jurnalul intim al unui om , pentru u…"

sandu a răspuns Sep 25, 2017 lui “Credința în Dumnezeu a fost arma mea cea mai puternică.” – Vasile Motrescu

40 Nov 2, 2017
Răspunsul lui perju daniel

Mission Holy Doctor

Parteneri

Rezultate google

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

© 2018   Created by Emil Georgescu.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor